O FIRMIE

Agropixel - zyskaj pewną i skuteczną ochronę

Doświadczenie

Agropixel powstał 8 lat temu jako firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, oceny i wyceny szkód łowieckich powodowanych przez dziko żyjące zwierzęta. Zebraliśmy bogate doświadczenia o tym jak i dlaczego szkody powstają. Ta ekspercka wiedza i kwalifikacje pozwalają nam teraz projektować i produkować skuteczne urządzenia zabezpieczające uprawy i pożytki leśne przed szkodami.

Oceny efektywności i skuteczności naszych innowacyjnych rozwiązań dokonujemy stosując naukowe metody oceny oraz aktualną wiedzę o zachowaniu i fizjologii zwierząt.

Stale współpracujemy z jednostkami naukowo – badawczymi takimi jak Akademią Rolniczo-Techniczna w Olsztynie, Poznański Uniwersytet Przyrodniczy, czy Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Innowacyjne rozwiązania

Wychodzimy poza tradycyjne sposoby odstraszania. W toku badań i obserwacji przekonaliśmy się, że kluczem do długotrwałej i skutecznej ochrony przed zwierzętami jest zastosowanie różnych i zmiennych bodźców. Dlatego właśnie wszystkie nasze urządzenia posiadają funkcję zmienności bodźców. Zapewniają tym samym skuteczność, bez względu na to jaki gatunek zwierzęcia chcemy odstraszyć. Wprowadziliśmy unikatowe na rynku rozwiązanie wykorzystujące połączenie ludzkiego zapachu, odpowiednich odgłosów, jaskrawych barw i nagłego ruchu.

Pewność i skuteczność

Wiemy, że nie ma jednej skutecznej metody odstraszania. Nasze unikatowe rozwiązania umożliwiają skuteczne odstraszanie, niezależnie od gatunku zwierzęcia, bo opierają się na elastyczności i kombinacji impulsów. W Agropixel działamy z poszanowaniem dla środowiska oraz troską o bezpieczeństwo naszych klientów.

Z Agropixel zyskujesz pewną i skuteczną ochronę.