Jak odstraszyć ptaki?

skuteczny odstraszacz ptaków na polu

Skuteczny odstraszacz ptaków na polu ☘️

Odstraszacz ptaków na polu upraw rolnych: gołębi, szpaków, żurawi, wron
Skuteczny odstraszacz ptaków oparty na odgłosach drapieżników

zapewnia skuteczną i trwałą ochronę przed ptakami

ANTYBIRD to dźwiękowy odstraszacz ptaków – do odstraszania gołębi, szpaków, wron, jastrzębi, sokołów i innych ptaków. Urządzenie działa w oparciu o odgłosy drapieżników. Wywołują one instynktowną reakcję ucieczki ptaków z chronionego obszaru. Różne odgłosy dzikiej zwierzyny odtwarzane losowo gwarantują długotrwałą skuteczność jako narzędzie do odstraszania ptaków. ANTYBIRD to profesjonalny odstraszacz ptaków, idealny do miejsc najczęściej obleganych przez niepożądanych ptasich gości. Odstraszacze dźwiękowe to Twój sprawdzony sposób na odstraszanie gołębi i innego ptactwa.

Odstraszanie ptaków polega na dezorientowaniu zmysłów ptaków, które po przekroczeniu terenu chronionego słyszą naturalne odgłosy drapieżników. Urządzenie odstrasza ptaki z miejsc narażonych na ich żerowanie. Tym samym chroni uprawy przed zniszczeniem.

Możliwość wyboru trybu automatycznego lub manualnego.

skuteczny odstraszacz ptaków na ptaki

Sposób działania

ANTY BIRD jest dźwiękowym urządzeniem odstraszającym ptaki z upraw, budynków gospodarskich.

Jak działają odstraszacze gołębi i innych niechcianych gości? ANTY BIRD swoje skuteczne działanie zawdzięcza bogatej bibliotece odgłosów drapieżników. Zasilany z dowolnego akumulatora 12V lub gniazdka sieciowego. Odstraszacz na ptaki to produkt odporny na warunki atmosferyczne, wyróżnia go łatwy montaż i wysoka skuteczność przeciwko ptakom, takim jak szpaki, gawrony czy gołębie i inne ptaki. Skutecznie odstrasza, chroniąc tym samym uprawy. Działa jako dźwiękowy odstraszacz gołębi, odstraszacz szpaków i innego ptactwa, które często pojawia się na polach. Chroni pola uprawne przed niepożądaną obecnością ptaków.

Skutecznie odstrasza: gawrony, gęsi, żurawie, gołębie, szpaki, wróble.

Włoski producent z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji odstraszaczy, firma MultiSound gwarantuje skuteczność urządzenia do odstraszania ptaków.

Zestaw składa się z dwóch głośników, w tym jeden wyposażono w jednostkę sterującą. Może działać w trybie automatyczny z czujnikiem światła, dzięki którym jest prosty w obsłudze.

Odstraszacze ptaków – zasięg

Urządzenie do płoszenia ptaków ANTYBIRD jest wyposażony w regulację natężenia dźwięku, dzięki czemu łatwo dopasować obszar jego oddziaływania do wielkości uprawy. To najlepszy odstraszacz ptaków do ochrony pól uprawnych.
Korzystając z opcji zasilania akumulatorowego użytkownik może umieścić nasze urządzenie w dowolnym miejscu uprawy i na wybranej wysokości (drzewo, tyczka, budynek).

W zależności od kształtu terenu i rodzaju uprawy zasięg wynosi 10-15 ha

Agropixel Odstraszacze z pola upraw, Sylwetki drapieżnych. ultradźwiękowy odstraszacz na ptaki, ptaków. stosunkowo nowatorski sposób, Odstraszacza który coraz częściej i chętniej wykorzystywany przez wiele osób, to płoszenie przy użyciu Odstraszaczy szpaków sylwetek drapieżnych. Kolce na ptaki, Odstraszacza na polu rolnym. Bird odstraszacz szpaków. Cały zabieg Odstraszacze gołębi polega na umieszczeniu w widocznym miejscu sylwetki jastrzębia lub sokoła. I musi być Odstraszacze szpaków przybliżonej wielkości naturalnego Odstraszacz na ptaki, szpaków ptaka z upraw i pola. Odstraszacze ptaków. Może być to naklejka na oknie lub Twoje Odstraszacze Agropixel też wypchane stojące na barierce. Odstraszanie ptaków z pól rolnych. Odgłosy ptaków oraz Odstraszacze kolejną metodą jest płoszenie przy użyciu odgłosów wydawanych przez zwierzęta drapieżne mimo że Odstraszacze wydaje się to dobrym rozwiązaniem, to niestety bardzo często metoda ta działa przez krótki czas. Odstraszacze z pola, Dzieje się tak dlatego, że nie reagują na odgłosy. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że urządzenia imitujące odgłosy tych zwierząt są stosunkowo drogie z upraw. Odstraszacze. Montaż specjalnych siatek – odstraszać można również za pomocą specjalnych siatek, Odstraszacze które mocuje się na dachach i balkonach.

Odstraszacze PTAKÓW

Zwłaszcza w przypadku domów jednorodzinnych okaże się to szczególnie dobrym pomysłem. Zanim jednak zdecydujemy się na ten wariant, warto zastanowić się nad doborem Odstraszacze siatki. Musi być przeznaczona specjalnie do tego celu, aby bez problemu można było ją zamontować w trudno dostępnych miejscach. Nawet jeśli lubisz je obserwować. Okazało się, że zapraszanie ich do ogrodu czy na balkon okaże się wielkim błędem. Dlatego lepiej zrezygnuj z dokarmiania ich na tarasie czy w okolicy domu. Lepszym rozwiązaniem jest wywieszenie karmników z daleka od ogrodu owocowego w parku czy na skwerze między blokami. W przeciwnym wypadku będą chciały jak najczęściej przebywać w twoim ogrodzie. Latem i jesienią będzie to dla nich raj na ziemi – będą miały dostęp do jagód i innych owoców na polu. Należy przeprowadzać tak, żeby nie wpływać na ich zdrowie i sposób funkcjonowania. Zastosowane metody powinny być humanitarne i tak dobrane, by nie były narażone na szkodę. Zadaniem odstraszania jest po prostu zniechęcenie do przylatywania do twojego balkonu. Można zrobić to po prostu domowymi sposobami, bez większych nakładów finansowych. Wszystkie przedstawione metody są tanie, a jednocześnie naprawdę skuteczne. Produkt Produktu pir naturalne symuluje inne ptactwo z pola.

Zobacz, jak skutecznie odstraszyć ptaki!

Masz problem z ptakami na działce? Chcesz przegonić gołębie, szpaki i innych nieproszonych gości? Tradycyjne metody odstrasznia gołębi zawiodły? Wypróbuj dźwiękowe odstraszacze ptaków, aby raz na zawsze pozbyć się problemu szkód łowieckich spowodowanych wizytami ptaków. To skuteczny sposób na odstraszanie szpaków, wron, wróbli.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz skuteczne urządzenia do ostraszania ptactwa z pola, sadu lub działki. Dźwięk odstrasza gołębie, szpaki i wrony, które szkodzą uprawom, ale i zwierzętom domowym (różne ptaki, gołębie przenoszą choroby, np. ptasia grypa). Przekonaj się, jak odstraszyć gołębie, szpaki i wrony od Twoich upraw. Poznaj sposób na skuteczne odstraszanie gołębi i innego ptactwa. Sprawdź dostępne produkty, wybierz dźwiękowy odstraszacz ptaków i wyeliminuj problem ptasich szkód w uprawach. Udanych zakupów!

Produkty