ANTY BIRD

Skuteczny odstraszacz ptaków na polu

Odstraszacz ptaków na polu upraw rolnych: gołębi, szpaków, żurawi, wron. Skuteczny odstraszacz ptaków oparty na odgłosach drapieżników

Anty Bird

Zapewnia skuteczną i trwałą ochronę przed ptakami. Działa w trybie manualnym i automatycznym.

ANTYBIRD to dźwiękowy odstraszacz ptaków – do odstraszania gołębi, szpaków, wron, jastrzębi, sokołów i innych ptaków. Urządzenie działa w oparciu o odgłosy drapieżników. Wywołują one instynktowną reakcję ucieczki ptaków z chronionego obszaru. Różne odgłosy dzikiej zwierzyny odtwarzane losowo gwarantują długotrwałą skuteczność jako narzędzie do odstraszania ptaków. ANTYBIRD to profesjonalny odstraszacz ptaków, idealny do miejsc najczęściej obleganych przez niepożądanych ptasich gości. Odstraszacze dźwiękowe to Twój sprawdzony sposób na odstraszanie gołębi i innego ptactwa.

Odstraszanie ptaków polega na dezorientowaniu zmysłów ptaków, które po przekroczeniu terenu chronionego słyszą naturalne odgłosy drapieżników. Urządzenie odstrasza ptaki z miejsc narażonych na ich żerowanie. Tym samym chroni uprawy przed zniszczeniem.

Korzyści

Sprawdź korzyści naszych produktów. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci najwyższą jakość i wydajność.

Anty Bird – odstraszacz ptaków

Anty Bird jest dźwiękowym urządzeniem odstraszającym ptaki z upraw, budynków gospodarskich. Skuteczne działanie zawdzięcza bogatej bibliotece odgłosów drapieżników.

Zobacz, jak skutecznie odstraszyć ptaki!

Masz problem z ptakami na działce? Chcesz przegonić gołębie, szpaki i innych nieproszonych gości? Tradycyjne metody odstrasznia gołębi zawiodły? Wypróbuj dźwiękowe odstraszacze ptaków, aby raz na zawsze pozbyć się problemu szkód łowieckich spowodowanych wizytami ptaków. To skuteczny sposób na odstraszanie szpaków, wron, wróbli.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz skuteczne urządzenia do ostraszania ptactwa z pola, sadu lub działki. Dźwięk odstrasza gołębie, szpaki i wrony, które szkodzą uprawom, ale i zwierzętom domowym (różne ptaki, gołębie przenoszą choroby, np. ptasia grypa). Przekonaj się, jak odstraszyć gołębie, szpaki i wrony od Twoich upraw. Poznaj sposób na skuteczne odstraszanie gołębi i innego ptactwa. Sprawdź dostępne produkty, wybierz dźwiękowy odstraszacz ptaków i wyeliminuj problem ptasich szkód w uprawach. Udanych zakupów!