GUARD EFFECT

Odstraszanie dzikiej zwierzyny leśnej

Profesjonalne odstraszanie zwierzyny leśnej z pola rolnego i upraw – AgroPixel
Ochrona pól uprawnych przed szkodami łowieckimi z przyczyny dzikiej zwierzyny, odstraszacze zwierzyny leśnej.

Guard Effect

Posiadanie działki lub pól uprawnych w pobliżu lasu, łąki czy pola wiąże się nierozłącznie z sąsiedztwem zwierzyny leśnej.

Wszyscy dzielimy przestrzeń i nasze otoczenie z dzikimi zwierzętami. Jeżeli jednak wizyty nieproszonych gości na Twoim terenie powodują szkody i straty w uprawach, wykorzystaj odstraszacz zwierzyny leśnej.

Dziki, sarny, jelenie i inne dzikie zwierzęta odwiedzają pola uprawne w poszukiwaniu jedzenia. Niestety często niszczą przy tym uprawy, łamią młode drzewka i depczą starannie pielęgnowane ogródki i uprawy. Odstraszacz zwierząt leśnych dzięki emisji dźwięków skutecznie odstraszy zwierzynę, a Twoje uprawy pozostaną nienaruszone. Poznaj skuteczny sposób na bezpieczeństwo upraw. Sprawdź, jak działa odstraszacz zwierzyny GUARD EFFECT!

Korzyści

Sprawdź korzyści naszych produktów. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci najwyższą jakość i wydajność.

Guard Effect – odstraszacz zwierząt

Urządzenie Guard Effect odstrasza zwierzynę z wykorzystaniem nagranych ścieżek dźwiękowych. Bogata biblioteka dzwięków, jak: watacha wilków, odgłosy spanikowanej lochy, ostrzegająca kukółka. Jest mniejszą wersja „Płochacza” stworzoną z myślą o mniejszych areałach.

Dostępny w wersji jedno- lub dwugłośnikowej.

Skuteczny odstraszacz zwierząt przeciw zwierzynie płowej i dzikom

Urządzenie działa na zasadzie odstraszania dzikich zwierząt z wykorzystaniem nagranych ścieżek dźwiękowych.  Jest mniejszą wersją „Płochacza” na dzikie zwierzęta stworzoną z myślą o mniejszych areałach. Sugerowane miejsce montażu? Sprzęt należy zamontować na drzewie lub budce, w zależności od warunków terenowych.

Skuteczny wobec jeleni, dzików, saren, danieli

Odstraszacz zwierzyny leśnej uaktywnia się i przechodzi w tryb uśpienia o wybranych godzinach, dzięki czemu chroni uprawę w porze żerowania zwierzyny leśnej.

Prezentacja wideo

Przed dokonaniem zakupu sprawdź, jak działają nasze produkty! Więcej informacji znajdziesz w materiałach wideo.