Odstraszacz dzików i łosi z pola upraw
ochrona przed dziką zwierzyną łowną

Dźwiękowy odstraszacz na dziki i łosie

  Super odstraszacz dzików z pola upraw. Agropixel. Z pola upraw płochacz. Super Odstraszacz dzików i łosi. Odstraszacz na dziki. Odstraszacz na dziki z pola upraw

Płochacz

odstraszacz na dziki

Wiemy jak cenne są Twoje plony

Nasz dźwiękowy odstraszacz na dziki i łosie został zaprojektowany w celu ochrony pól i płodów rolnych przed szkodami powodowanymi przez dzikie zwierzęta takie jak: dziki, sarny, jelenie czy zające. Odstrasza dziki i inną zwierzynę skuteczniej niż armatki hukowe.

Szkody wyrządzane regularnie przez dziki i inne zwierzęta są nie lada problemem dla rolników. Dziki wyrządzają szkody w uprawach, niszczą ogrody. Z pozoru nieszkodliwe podgryzanie pojedynczych pędów i młodych drzewek staje się prawdziwym problemem, kiedy na polu regularnie pojawia się całe stado zwierząt, np. wataha dzików. W walce z dzikami warto wyposażyć się w profesjonalne urządzenia.

Każdy rolnik, któremu zależy na obfitym plonie i dobrej kondycji oraz zdrowiu roślin, głowi się, jak chronić pole przed szkodami łowieckimi. Testy polowe na przestrzeni dwóch sezonów wykazały, że profesjonalny odstraszacz zwierzyny spowodował  spadek poziomu szkód łowieckich o 70-90% w stosunku do pól niechronionych. Wreszcie skuteczny sposób na odstraszanie dzików? Skorzystaj z naszej oferty produktów do odstraszania dzików dla rolników, działkowców, ogrodników oraz członków kół łowieckich i zobacz, jak to działa. Chroń swoje pole uprawne przed niepożądaną obecnością dzikich zwierząt, wypróbuj najbardziej skuteczny odstraszacz dzikich zwierząt. Przekonaj się, jak odstraszyć dziki i skłonić je do opuszczenia terenu na polach uprawnych.

Odstraszacz zwierzyny polecany przez rolników oraz zarządców obwodów łowieckich do ochrony upraw, pól i sadów Nieporównanie skuteczniejszy od armatki hukowej

Nieporównanie skuteczniejszy od armatki hukowej

Jak skutecznie odstraszyć dziki? Sekretem wysokiej skuteczności Płochacza do odstraszania dzików i łosi jest połączenie odgłosów dzikiej zwierzyny z dźwiękami kojarzonymi przez zwierzęta z ludzką aktywnością. Kombinacje dźwięków i odgłosów zostały dobrane tak, aby ich kolejność wywołała instynktowną ucieczkę zwierzęcia z chronionego obszaru.  System odstraszania dzikiej zwierzyny automatycznie uaktywnia się o zmierzchu i przechodzi w tryb uśpienia z nastaniem świtu.

Kompozycja dźwięków jest regularnie odtwarzana w losowej kolejności, co stanowi jej dużą przewagę nad armatkami hukowymi. Działa też skuteczniej niż preparaty wykorzystujące odstraszający zapach. Profesjonalny odstraszacz dzików jest skutecznym narzędziem w walce z dziką zwierzyną. Jako środek odstraszający zmniejsza szkody i chroni uprawy. Dziki, sarny i łosie odwiedzają Twoją działkę i niszczą plony? Dodaj do swojego wyposażenia odstraszacz dzików Płochacz. Wykorzystaj sprawdzone sposoby na odstraszenie dzików.

Bezobsługowe działanie i zdalny monitoring przeciw kradzieży

Liczna biblioteka utworów odtwarzana jest w przypadkowej kolejności, dzięki czemu unikamy efektu przyzwyczajenia się zwierzyny do pojedynczego dźwięku. 1,5 minutowa kompozycja jest emitowana co 20-40 minut. Dzięki tym wyjątkowym własnościom płoszenie zwierzyny jest znacznie skuteczniejsze niż w przypadku innych metod odstraszania zwierząt. Czym różni się Płochacz od środków wykorzystywanych w odstraszaniu dzików, takich jak ultradźwiękowy odstraszacz saren i dzików? Przede wszystkim zwierzę nie przyzwyczaja się do słyszanego dźwięku, a dzięki temu nie zaczyna go ignorować po kilku próbach. W ten sposób Twoje uprawy są stale chronione przed szkodami wyrządzanymi przez poszukujące smakołyków zwierzęta.

Sposób działania

Zasięg

Najskuteczniejszy dostępny system na dziki, jelenie i daniele

Skuteczny zasięg powyżej 700 metrów. W przypadku upraw wielko-łanowych nie ma konieczności „pokrycia” całej uprawy urządzeniami. Wystarczy rozmieścić urządzenia wzdłuż granic uprawianych pól. Jest w pełni odporny na oddziaływanie warunków atmosferycznych, łatwy w transporcie i montażu, a akumulatorowe zasilanie pozwala na 4 tygodnie bezobsługowej pracy. Dźwięki skutecznie spełniają funkcję odstraszania zwierząt. Głośnik od AgroPixel emituje dźwięki odstraszające dziki, łosie, jelenie i zające pojawiające się na uprawach. Może być stosowany przez indywidualnych właścicieli pól lub koła łowieckie. Wypróbuj skuteczny sposób na dziki!

W zależności od kształtu pola jedno urządzenie jest w stanie zabezpieczyć nawet 100 ha.

Korzyści

Redukcja skali szkód łowieckich

Skuteczny zasięg ponad 700 metrów. Testy wykazały, że w okresie zasiewów, szkody zmniejszyły się o 80-90% w porównaniu do lat ubiegłych, natomiast ogólny bilans strat w uprawie kukurydzy zmniejszył się o 70%.

Długotrwała skuteczność

Zastosowanie bogatej biblioteki utworów zapewnia długotrwałe, skuteczne płoszenie. Jak wykazała ocena prowadzona na przestrzeni dwóch ostatnich lat polowań, nie występuje problem spadku skuteczności.

Daleki zasięg

Rozwiązanie korzystniejsze finansowo w porównaniu z innymi metodami zapobiegania szkodom, takich jak Pastuch elektryczny czy grodzenie uprawy. Nasze urządzenie zabezpiecza 100 ha uprawy. Głośniki umieszczone na wysokim maszcie zapewniają skuteczne płoszenie zwierzyny płowej i czarnej na dużym obszarze.

Prosta obsługa

Urządzenie jest przenośne i łatwe do postawienia w każdym miejscu pola. Samoczynnie uruchamia się z nastaniem zmierzchu i działa aż do świtu. Posiada funkcje zdalnego powiadomienia o rozładowanym akumulatorze. Jedyne czynności obsługowe to wymiana akumulatora raz na 3-4 tyg.

Prezentacja wideo

Produkty