PŁOCHACZ

Dźwiękowy odstraszacz dzikiej zwierzyny leśnej

Odstraszacz dzików i łosi z pola upraw ochrona przed dziką zwierzyną łowną.

Płochacz

Odstraszacz zwierzyny polecany przez rolników oraz zarządców obwodów łowieckich do ochrony upraw, pól i sadów Nieporównanie skuteczniejszy od armatki hukowej.

Nasz dźwiękowy odstraszacz na dziki i łosie został zaprojektowany w celu ochrony pól i płodów rolnych przed szkodami powodowanymi przez dzikie zwierzęta takie jak: dziki, sarny, jelenie czy zające. Odstrasza dziki i inną zwierzynę skuteczniej niż armatki hukowe.

Szkody wyrządzane regularnie przez dziki i inne zwierzęta są nie lada problemem dla rolników. Dziki wyrządzają szkody w uprawach, niszczą ogrody. Z pozoru nieszkodliwe podgryzanie pojedynczych pędów i młodych drzewek staje się prawdziwym problemem, kiedy na polu regularnie pojawia się całe stado zwierząt, np. wataha dzików. W walce z dzikami warto wyposażyć się w profesjonalne urządzenia.

Każdy rolnik, któremu zależy na obfitym plonie i dobrej kondycji oraz zdrowiu roślin, głowi się, jak chronić pole przed szkodami łowieckimi. Testy polowe na przestrzeni dwóch sezonów wykazały, że profesjonalny odstraszacz zwierzyny spowodował  spadek poziomu szkód łowieckich o 70-90% w stosunku do pól niechronionych. Wreszcie skuteczny sposób na odstraszanie dzików? Skorzystaj z naszej oferty produktów do odstraszania dzików dla rolników, działkowców, ogrodników oraz członków kół łowieckich i zobacz, jak to działa. Chroń swoje pole uprawne przed niepożądaną obecnością dzikich zwierząt, wypróbuj najbardziej skuteczny odstraszacz dzikich zwierząt. Przekonaj się, jak odstraszyć dziki i skłonić je do opuszczenia terenu na polach uprawnych.

Korzyści

Sprawdź korzyści naszych produktów. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci najwyższą jakość i wydajność.

Płochacz – odstraszacz zwierząt

Płochacz to system dźwiękowego odstraszania zwierząt. Urządzenie zostało stworzone w celu zabezpieczenia upraw rolnych przed szkodami powodowanymi przez dzikie zwierzęta takie jak: dziki, jelenie, sarny czy zające.

Zasięg

Najskuteczniejszy dostępny system na dziki, jelenie i daniele. W zależności od kształtu pola jedno urządzenie jest w stanie zabezpieczyć nawet 100 ha.

Skuteczny zasięg powyżej 700 metrów. W przypadku upraw wielko-łanowych nie ma konieczności „pokrycia” całej uprawy urządzeniami. Wystarczy rozmieścić urządzenia wzdłuż granic uprawianych pól. Jest w pełni odporny na oddziaływanie warunków atmosferycznych, łatwy w transporcie i montażu, a akumulatorowe zasilanie pozwala na 4 tygodnie bezobsługowej pracy. Dźwięki skutecznie spełniają funkcję odstraszania zwierząt. Głośnik od AgroPixel emituje dźwięki odstraszające dziki, łosie, jelenie i zające pojawiające się na uprawach. Może być stosowany przez indywidualnych właścicieli pól lub koła łowieckie. Wypróbuj skuteczny sposób na dziki!

Nieporównanie skuteczniejszy od armatki hukowej

Jak skutecznie odstraszyć dziki? Sekretem wysokiej skuteczności Płochacza do odstraszania dzików i łosi jest połączenie odgłosów dzikiej zwierzyny z dźwiękami kojarzonymi przez zwierzęta z ludzką aktywnością. Kombinacje dźwięków i odgłosów zostały dobrane tak, aby ich kolejność wywołała instynktowną ucieczkę zwierzęcia z chronionego obszaru.  System odstraszania dzikiej zwierzyny automatycznie uaktywnia się o zmierzchu i przechodzi w tryb uśpienia z nastaniem świtu.

Kompozycja dźwięków jest regularnie odtwarzana w losowej kolejności, co stanowi jej dużą przewagę nad armatkami hukowymi. Działa też skuteczniej niż preparaty wykorzystujące odstraszający zapach. Profesjonalny odstraszacz dzików jest skutecznym narzędziem w walce z dziką zwierzyną. Jako środek odstraszający zmniejsza szkody i chroni uprawy. Dziki, sarny i łosie odwiedzają Twoją działkę i niszczą plony? Dodaj do swojego wyposażenia odstraszacz dzików Płochacz. Wykorzystaj sprawdzone sposoby na odstraszenie dzików.

Skuteczny wobec jeleni, dzików, saren, danieli

Odstraszacz zwierzyny leśnej uaktywnia się i przechodzi w tryb uśpienia o wybranych godzinach, dzięki czemu chroni uprawę w porze żerowania zwierzyny leśnej.

Prezentacja wideo

Przed dokonaniem zakupu sprawdź, jak działają nasze produkty! Więcej informacji znajdziesz w materiałach wideo.